Попри рекомендації заслуженого працівника культури України Лариси Разінкової-Возницької і обурення мистецтвознавців, виставку скульптур Пінзеля у ТРЦ «Подоляни» таки відкрили.

Пінзель ПодоляниАле пробудуть безцінні твори мистецтва там лише до 20 травня. Саме до цього часу в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї мають облаштувати спеціальну залу. Як зазначив заступник голови ОДА Петро Гоч, акція в «Подолянах» має благодійний характер. Кошти, зібрані під час її підготовки та в ході проведення доброчинного аукціону, буде стовідсотково використано для проведення ремонтних робіт у музеї.

«Тому я запрошую тернополян і гостей міста 20 травня на відкриття залу Пінзеля в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї, де будуть представлені роботи цього майстра. До речі, завдяки новітнім технологіям – відео та звуковим інсталяціям, відвідувачі матимуть можливість ознайомитися не лише з тими скульптурами Пінзеля, які є в у Тернополі, але й з іншими відомими творами митця», – обіцяє Петро Гоч.