Чортківські міліціонери затримали двох місцевих жителів за підозрою у вчиненні пограбування. Жертвою зловмисників став 27-річний житель Борщівського району.

Як розповів перший заступник начальника Чортківського райвідділу внутрішніх справ Андрій Свинарчук, познайомилися потерпілий та підозрювані в одному з барів. День, проведений у товаристві двох раніше судимих осіб, закінчився для молодого чоловіка втратою грошей, мобільного телефону та тілесними ушкодженнями.

Зі слів потерпілого, його візит до райцентру був зумовлений пошуком транспортного засобу. Чоловік хотів придбати мотоцикл, тому навіть взяв з собою трохи грошей, аби у випадку домовленостей залишити завдаток. Та сплановане перекреслило знайомство з двома молодиками. В одному з барів чоловік зустрів 20-річного чортківчанина та на рік молодшого жителя села Біла. Спільну мову знайшли. Відтак, місцеві запропонували зайти до знайомих дівчат. На квартирі, яку винаймали студентки, чоловіки, як і в барі, продовжували випивати. Тоді й помітили чортківчанин з товаришем, що в гаманці гостя водяться гроші. Перед спокусою не встояли.

Надворі була темна ніч, коли чоловіки покинули товариство дівчат. Двоє зловмисників одразу ж накинулися на нового знайомого, надавали стусанів та відібрали гаманець і мобільний. Як пізніше з’ясували міліціонери, нападників цікавили лише гроші, а телефон вони прихопили і одразу ж викинули, аби потерпілий не міг зателефонувати і звернутися за допомогою.

Побитий і пограбований гість повернувся до квартири студенток, і вже звідти повідомив про те, що з ним трапилося, міліціонерів. Оперативно відреагувавши на повідомлення потерпілого, міліціонери швидко встановили дані про осіб, причетних до пограбування і затримали їх.

Зі слів заступника начальника райвідділу Андрія Свинарчука, обох підозрюваних взято під арешт, адже їхня біографія багата кримінальним минулим. Проти зловмисників порушена кримінальна справа за статтею 186 (частина 2) КК України.