Я, як кандидат у народні депутати по Зборівському виборчому округу № 165 звертаюсь до колег — кандидатів у депутати від усіх округів тернопільського краю. Сьогодні, в останні дні перед виборами, ми маємо усвідомити всю відповідальність за результати майбутніх виборів. Від наших узгоджених дій залежить забезпечення демократичності голосування і прозорості підрахунку голосів.

Вибори 28 жовтня 2012 року стануть екзаменом на зрілість українського суспільства, тестом для української влади на вірність демократичним традиціям, перевіркою для політиків на здатність подати один одному руку допомоги.

Залишаються позаду місяці гострої передвиборної боротьби, яка, нажаль, не сприяла злагоді і цивілізованій дискусії. Боротьби, яка часто виходила за рамки етики та моралі. Боротьби, що розколювала суспільство, поглиблювала в наших громадян зневіру та апатію. Але ця боротьба і ці вибори є ще одним кроком до зміни поколінь в українській політиці. Кроком з посткомуністичного минулого у європейське майбутнє.

Лише вибори – єдиний механізм оновлення влади та розвитку нашої країни.

Сьогодні всім кандидатам, які сповідують демократичні цінності треба об’єднатись проти підкупу виборців та фальсифікації результатів голосування. Перешкодити будь-яким формам підкупу і тиску на виборців, членів виборчих комісій, засоби масової інформації, представників політичних сил. Ми маємо використати усі законні методи для недопущення порушень в ході голосування 28 жовтня.

Звертаюсь до виборців. Закликаю вас зайняти чесну громадянську позицію щодо спроб окремих кандидатів або партій використовувати технології підкупу і фальсифікацій. Прошу вас не бути байдужими і повідомляти про подібні вирадки правоохоронні органи, представників засобів масової інформації, незалежних спостерігачів. Чесність виборчого процесу залежить від усіх нас.

Головна відповідальність на тому, як пройде день голосування, чи буде чесним підрахунок голосів, лежить на кандидатах у народні депутати. Прагнення отримати депутатський мандат за будь-яку ціну — неприпустиме і аморальне. Ми, кандидати в народні депутати, маємо бути зацікавлені в отриманні правдивих результатів, яким буде довіряти суспільство. Як каже українське прислів’я – “брехнею увесь світ пройдеш та назад не повернешся”. Влада без довіри — це не влада.

Закликаю усіх політиків-патріотів об’єднатись у спільній справі — забезпеченні вільного голосування українців, протидії підкупу та тиску на громадян. Закликаю усіх політиків-патріотів спільно протистояти фальсіфікаціям та відстояти реальні результати виборів 28 жовтня 2012 року.

Володимир Болєщук