Минулої неділі у Києві зібралося більше 100 тис. чоловік прихильників європейської інтеграції. Мені вдалося виступити перед людьми на майдані у Тернополі. Напевне, вперше з часів Помаранчевої революції вдалося пережити настільки високий емоційний підйом, відчути енергію людей, готових вже зараз допомагати протестуючим у Києву. 

Болєщук, ЄвромайданОчевидно, що це лише перший крок. Потрібно готувати до постійної боротьби аж до 29 листопада. Маємо розуміти, що лише наша активна позиція змусить владу звернути з хибної дороги. Якщо нас буде багато на вулицях, тоді нас буде важко ігнорувати. Ми змусимо поважати український народ та його вибір.

Проте публічна підтримка Європи — це не тільки тиск на українську владу. Це також демонстрація нашого бажання перед європейськими політиками. Саме такий прояв може допомогти Україні підписати асоціацію навіть, якщо зараз, в цей момент, не будуть виконані усі необхідні вимоги. Євроінтеграція буде незворотнім процесом, якщо ми покажемо бажання йти у Європу та тримати під контролем виконання реформ.
Я вірю в перемогу здорового глузду української влади. Я вірю в український народ, який не раз спрямовував нерозумну владу у правильне русло.

За майбутнє треба боротися!

Я закликаю усіх українців приєднуватися до загальноукраїнського руху “За Європейську Україну!”, незалежно від Ваших політичних поглядів. Спочатку Європа, а потім все решта. Саме це має стати на цей тиждень нашим гаслом.

Якщо Ви патріот, якщо Ви бажаєте бачити Україну незалежною, якщо Ви прагнете європейського рівня життя, низького рівня корупції — виходьте на вулиці. Збирайтеся разом, кличте з собою Ваших родичів, друзів, вивішуйте європейські прапори на будівлях і машинах. Пояснюйте, чому саме зараз потрібно домогтися підписання Асоціації.

Вірю у Вас, вірю в Україну
Слава Україні!
Володимир Болєщук, депутат Тернопільської обласної ради