Новобраний голова крайової організації Української Народної партії та голова фракції цієї сили в облраді вже не вірить, що колись зможе нормально попрацювати у представницькому органі Тернопілля. На його переконання, ніхто не хоче йти один одному на зустріч. Майбутнє він вже бачить за новою політичною силою «Рухом», який недавно утворився шляхом злиття Народного Руху України та УНП.

Володимир Болєщук– Сесію обласної ради регулярно скликає виконуючий обов’язків голови Сергій Тарашевський, – прокоментував ситуацію навколо облради Володимир Болєщук. – Враховуючи те, що останні рази не приходили на сесію представники різних партій, я так розумію, тому Тарашевський більше не збирає, бо вона і не збереться.

Територіальна виборча комісія не запрацювала, депутатів не ввела, в цьому основна проблема. А зараз є дуже великі проблеми у бюджетників, адже кожного місяця фінансується одна дванадцята з мину річного бюджету. Сьогодні буде відбуватися засідання бюджетної комісії, я обов’язково на неї піду і послухаю, як справи зараз.

Як вийти з проблеми? Я давно пропонував: давайте чесно скажемо один одному, що сесія не відбудеться. Ми не в кращому стані, але ми готові іти на перевибори, щоб розблокувати обласну раду. Нехай прийдуть після нас інші, кращі, які зможуть працювати і будуть вміти домовлятися. Звичайно, важко з цією владою домовлятися, бо вона не хоче йти ні на які поступки. В цьому і є проблема.

На вибори потрібні мільйони гривень. Але зараз є проблема – політична криза. Іншими способами, ніж виборами, вона не вирішується. Я ж пропонував: ви зробіть пів кроку – введіть депутатів, тоді ми проголосуємо бюджет. І вже тоді приступаємо до виборів голови обласної ради чи інших дій. Але ніхто не йде на зустріч, бо багато разів один одного «кидали». І вже ніхто нікому не вірить.