.

Майже місяць буде перекрито рух транспорту на ділянці вулиці Митрополита Шептицького від вулиці Медової до вулиці Живова. З  29 червня по 25 липня тут будуть виконуватись ремонтні роботи, повідомляє прес-служба міської ради.

.

На цей час відкриють двосторонній рух транспорту на вулиці Живова від вулиці Оболоня до перехрестя з вулиці Митрополита Шептицького. Відповідно, буде внесено зміни в маршрутну мережу руху громадського транспорту.

Варто додати, що на сайті міської ради оприлюднили титульний список капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства міста на 2011 рік, який виноситься на розгляд виконавчого комітету. Зокрема, заплановано, що цього року у місті капітально відремонтують сім доріг, на які витратять майже 5 з половиною мільйонів гривень. А саме – замінять верхній шар дорожнього покриття на вулицях Острозького, Франка, Коперника, Київській, Лесі Українки, Тарнавського, Дружби (від закладу громадського харчування  «Маяк» до перехрестя вулиць Миру та Дружби). Найдорожче обійдеться капітальний ремонт дороги на вулиці Острозького. На нього передбачено 3 мільйони 402 тисячі гривень.