водії автобусів в уніформіТернопільське управління транспорту і зв’язку вирішилось активно боротись з неохайним виглядом водіїв громадського транспорту.


–        Форми ми поки що не бачимо. Але вже проведена нарада із перевізниками. Є наказ, що стосується носіння водієм уніформи. Також наголос зроблений на нараді і це внесено у протокол, на основі якого буде виданий наказ до виконання, що стосується чистоти, санітарної гігієни в салонах. А також, щоб естетичний вигляд транспортних засобів громадського користування, був приведений у належний рівень. Тобто вся корозія, всі ці тріщини на бамперах і так далі, щоб були ліквідовані, – розповів головний транспортник міста Ігор Мединський.

За його словами, відповідний наказ вступить в дію вже незабаром.

–        Згідно із договором перевізник зобов’язаний забезпечити водія уніформою і відповідно з 4 квітня перевізники зобов’язані приступати до виконання наказу і протокольних доручень, – додав Ігор Мединський.

До речі, перевіряти наявність уніформи у водія будуть кожного ранку, перед виїздом на маршрут.

Вперше красиво одягнути працівників керма намагалися в Тернополі більше 10 років тому, коли на рейси вийшли турецькі маршрутки “Пежо-Карсан”. За кілька місяців водії розслабилися і почали їздити у чому доведеться.

Адріана Макаренко