Заборонити використання червоних прапорів на території Тернопільської області, а силовим структурам взяти цю заборону під свій контроль. Таке рішення прийняли члени оргкомітету з відзначення 9 травня, який працював при обласній державній адміністрації.

Як зауважив член оргкомітету, голова тернопільського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Андрій Клим, цю пропозицію подали місцеві ветерани, які воювали якраз під червоними прапорами. Про це він повідомив сьогодні під час координаційної ради громадських організацій при голові обласної ради.

– Ми, ветеранські організації, у Тернопільській області, солідарні між собою. І нехай не намагаються запроданці, слуги Москви, диктувати нам, як ми маємо жити в нас, в Тернопільській області, – заявив Андрій Клим.

Також ветеран зачитав ухвалу Ради Тернопільського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, прийняту ще 5 травня. У ній, зокрема, окремим пунктом йдеться: «Не допустити на території області появи червоних прапорів, прапорів неіснуючої держави, прапорів окупанта України, так званого прапору перемоги».

– Оце пане голово, – сказав, звертаючись до голови облради Олексія Кайди Андрій Клим, – коли вам там у Києві дорікали (напевне ветеран мав на увазі вчорашнє ток-шоу Савіка Шустера – прим.авт.), що, мовляв, хочуть чути голос ветеранів. Треба було сказати, що тернопільські ветерани засуджують тих слуг московських. Тернопільські ветерани стоять на позиціях державності і синьо-жовтого прапору, – наголосив голова ветеранської організації.