У неділю, 14 серпня, своє професійне свято відзначають будівельники. Їхня галузь чи не найбільше постраждала під час кризи, що розпочалася у 2008 році. Зараз вона потрохи починає оговтуватися. Принаймні так стверджують самі будівельники.

Депутат міської ради і колишній кандидат на посаду мера Василь Лило хвалиться: – 2011-й рік, як на мене, набагато кращий для усіх будівельників загалом, і для «Тернопільбуду» зокрема. Ми стабілізували ситуацію. Падіння будівельної галузі припинилося і ми це відчули. Зараз ми практично виходимо на показники 2010 і до кінця року, я думаю, що ми наростимо об’єми будівництва на 10-15%. Це дуже показово для нас тому що, якщо в 2009-2010 роках ми падали і не знали скільки будемо падати, то на сьогоднішній день ситуація стабілізувалась. Тому сьогодні вже можна говорити, що все-таки будівельна галузь випливає з кризи.
Пройшовся забудовник, який потрапив у міськраду за списками «Нашої України», по колегах по бізнесу, яких він вважає аферистами. Не важко здогадатися, що один з тих кого Лило має на увазі – нинішній клієнт Чорківського СІЗО Зеновій Щепановський: – Люди мають бачити, що не всі будівельники займаються такими аферистичними схемами. З іншої сторони, люди теж повинні добре розуміти, що ми часом йдемо і в магазині купляємо масло, а там ні граму жиру немає, купляємо ковбасу, а там ні грама м’яса немає, йдемо в аптеку купуємо ліки, а самих ліків немає. Тому, мабуть, ті аферисти добралися і до будівельної галузі і хочуть так само на ній заробляти на порожньому місці.
Головна сенсація, яка випливає з цитованого нами матеріалу «Радіо Рокс» стосується руїн будівельної імперії Щепановського. Виявляється  Василь Лило має на неї великі плани. Правда, все робиться, як належно, для блага людей. І тільки: – До мене зверталися представники біля п’яти будинків і я їм розповів, що потрібно робити. Для того, щоб будь-який будівельник зараз вступив на будинок, який не добудований фірмою чи Щепановського, чи іншою, потрібно їх всіх узаконити. Більше того, я їм допомагаю і надаю юридичну підтримку, щоб вони це могли виконати. По міській раді ми також прийняли відвідні рішення і землі віддали людям. Але вони повинні зрозуміти, що цей вибір, який вони зробили, купуючи там квартиру, він був неправильним.  І зараз вони понесуть відповідно додаткові затрати для того, щоб завести, як я люблю говорити, у правове поле саме це будівництво, – підсумовує Василь Лило. Підозрюємо, що зазначені «додаткові витрати» мають всі шанси потрапити до каси будівельної фірми депутата.