Народний депутат України та голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний, коментуючи тривалу перерву у сесійних засідання Тернопільської обласної ради, закликав представників всіх політичних сил таки прийняти бюджет області. Головний БЮТівець це робив ледь не з початку року. У всіх коментарях та інтерв’ю, що стосуються цієї теми, він наголошував на необхідності спільного голосування за бюджет. В іншому випадку, потрібно йти на перевибори.

Василь Деревляний влаштує Януковичу революцію“Я не можу їм нічого радити, адже в даному скликанні Тернопільської обласної ради немає жодного депутата від партії ВО «Батьківщина». Разом з тим, я знаю, що там є достатня кількість депутатів для того, щоб сісти і прийняти цей бюджет. Я в жодному разі не підтримую бюджет, але не проголосувавши навіть за цей мізер, ми залишаємо сім’ї медиків, освітян, інших працівників бюджетних установ та держслужбовців без будь-якого доходу, а це неприпустимо.

Мені шкода, що депутати Тернопільської обласної ради не усвідомлюють, що питання бюджету надто важливе, щоб ігнорувати та політизувати його.

Наша політична сила готова до перевиборів Тернопільської обласної ради. Якщо ми підемо на такий крок, то насамперед зніметься напруження в області. Не буде політичних переслідувань та чергових розгонів мирних акцій протесту правоохоронцями.

Ми дотримуємося партійної дисципліни. Разом зі «Свободою» та «УДАРом» боремося проти злочинного режиму Януковича. У Верховній Раді я спілкувався з головним «ударівцем» області Ігорем Побером. Він також за перевибори. Але вони можуть відбутися лише коли сконсолідуються всі опозиційні сили. Поки цього немає. Тому висновок один: напевно, якась з опозиційних сил не хоче перевиборів до Тернопільської обласної ради”.