Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян та його підростаюче крило з «Молодих регіонів», за їх же словами, виконують програму Президента з підтримки молоді. У селі Великі Гаї молода регіональна порость відновила спортивний майданчик. На урочистості прибув сам пан Валентин.

«В нас області 1905 спортивних майданчиків. Є менші, є більші, є кращі, є гірші. З приходом весни ми наводимо порядок на цих майданчиках. Подекуди вже будуємо нові. У минулому році у нас був «Рік стадіонів». У кожному районному центрі є повноцінний стадіон. Правда окрім Козової, де ми відкриємо буквально літом. Тепер ми беремося до побудови стадіончиків по великих селах. Ще минуло річ таке свято відбулося у Скориках Підволочиського району. На днях побували у Скалаті. У місті з Магдебурським правом, якому цього року виповнюється 500 років, теж буде новий сучасний стадіон».

Валентин Хоптян бачить перспективним будівництво по всіх населених пунктах спортивних майданчиків.

«Приємно, що ініціатив Президента долучилася молодь. Приємно, що це робиться з ініціативи «Молодих регіонів». Звичайно, що керівнику організації області Костянтину Баранову дякую, що ви взялися за цю справу. А ми у свою чергу будемо думати як вас підтримати. Молодих, енергійних, знаючих, нестандартно мислячих. Повірте, що це не пусті слова, вам приймати естафету влади,» – зазначив Валентин Хоптян, звертаючись до Костянтина Баранова.

 Валентин Хоптян і Костянтин БарановХоптян і соціальні ініціативи президента ЯнуковичаХоптян привіз футболістам у Великі Гаї волейболні м'ячіГоч і Хоптян вийшли на футбольне полеголова Тернопільської РДА Віктор Щепановський чаклує на воротахЩепановський, Гоч і Хоптян опинилися по один бік сіткиГолова управління молоді Найчук показує куди йти Хоптяну з Гочем