Читач нашого порталу написав про можливий довгобуд, який може з’явитися в нашому місті. Мова про широко розрекламований житловий комплекс “Тернопільський ринок”

довгобуд на Київській у Тернополі“Щодня їду повз будову на вулиці Київська. Там ніякого руху. Деколи працює 2-3 робітники. Більшість часу робота не ведеться ніяка. За два роки навіть першого поверху не збудували. А що буде далі?” – дивується читач Максим.

Реклама цього комплексу, який планують розмістити на місці дач товариства “Ювілейне” є на сайті фірми “Тернопільбуд” Згідно неї заплановано збудувати цілий квартал з житлових будинків та торгівельний комплекс до четвертого кварталу 2015 року. Вартість квадратного метра 6200 гривень. Перший будинок мали спорудити на початку вулиці Київська, та у забудовника щось “не клеїться”. До обіцяного завершення кварталу залишилося менше двох років.

Як вдалося дізнатися “За Збручем” власником комплексу крім будівельного олігарха Василя Лила, є бізнесмен, заступник голови облради Сергій Тарашевський. На його сторінці в Фейсбук є фото урочистої закладки першого каменя довгобуду. Воно датоване ще 2012 роком. Чиновник в касці красується на фоні крана та будматеріалів. Зараз, через півтора року після початку будівництва “Тернопільський ринок” виглядає доволі жалюгідно – землі стирчать стіни першого поверху. За цей час лише на БАМі компанія “Креаторбуд” спорудила два будинки на 9 поверхів.