Ще десять років тому родина Тарашевських вважалася однією з найбагатших в області. Вона володіла десятками продуктових магазинів, першим у Тернополі супермаркетом та значною нерухомістю. Породичавшись з будівельним магнатом Василем Лилом Тарашевські планували розгорнутися у новій для себе сфері.

Хоптян, ТарашевськийТа з втратою посади заступника голови облради і крахом режиму Януковича у керівника сімейного бізнесу – Сергія справи пішли на спад. Йому не вдалося “притулитися” до жодної з політичних партій, щоб стати бодай звичайним депутатом. Без можливостей, які дарує адмінресурс та близькість до бюджету, доводиться продавати майже останнє.

Як пише Бізнес-компаньйон Тарашевські виставили на продаж близько десятка об’єктів нерухомості  на сайті ОLХ.

 Серед пропозицій – складські та торгові приміщення, асфальтовані майданчики, офіси і навіть квартири. Об’єкти нерухомості знаходяться як у Тернополі, так і за його межами. Вартість приміщень стартує від кількох тисяч доларів до 2,5 млн. $. (саме у стільки оцінила родина складські приміщення площею близько 15 тис. кв. м на вул. Подільській, у Тернополі).

800 тис. $ Тарашевські хочуть отримати від продажу складських приміщень на вул. 15 квітня. Площа – 2 084 кв.м. Ще майже 400 тис. доларів родина планує вилучити від продажу приміщення овочевої бази на вул. Подільській.

У 280 тис. дол. покупцеві обійдеться база з адміністративними приміщеннями та цехами у м. Товсте. Земельна ділянка, на якій розміщені виробничо-складські приміщення, займає 4,8Га. Розташована в житловому районі, 300 м від об’їзної дороги.

Майже у 70 тис. дол. Тарашевський оцінив офісне приміщення у центрі Тернополя, на вул. Чорновола. Офісні приміщення площею 418,9 кв.м., 3 поверхи. Поруч здаються в оренду складські приміщення.

“За Збручем” має сумнів, що ціни, оголошені тернопільським бізнесменом, приваблять натовпи покупців. Поки що Тарашевські не продають діючий розважально-торгівельний комплекс на вулиці Злуки.

На фото: Чиновницький дует Тарашевський-Хоптян