Навколо запрошення до Тернополя розгорнулася справжня інтрига. Кількість бажаючих попіаритися на видатній майстрині слова зростає з кожним днем.

“За Збручем” в жодному разі не має на меті образити ініціаторів приїзду Ліни Костенко до Тернополя, однак має достовірну інформацію про те, що візит у наше місто є в графіку поетеси. Поки що ця інформація не розголошується, однак задум приїзду до нашого міста виник після доволі неприємної дискусії у львівських ЗМІ і категоричну відмову Костенко їхати серця Галичини.

Тим часом громадсько-політичне об’єднання «Українська справа» відгукнулася на ініціативу крайової організації Народного Руху України щодо запрошення до Тернополя відомої української письменниці Ліни Костенко.

– На своєму засіданні ми підтримали ідею тернопільських рухівців та вирішили активно долучитись до організації візиту. На наше переконання, запрошення Ліни Костенко повинно носити позаполітичний характер, а тому ми підготували коротеньку петицію, під якою пропонуватимемо підписатись усім охочим тернополянам. Ми віримо, що під цим зверненням поставлять підписи багато тисяч наших земляків і пані Ліна прийме щире запрошення від тих, хто по справжньому любить і цінує її творчість», – прокоментувала представник об’єднання Ірина Вівсяна

За словами Ірини Вівсяної, підписати петицію щодо запрошення Ліни Костенко до Тернополя можна буде в тернопільських книгарнях, в приміщеннях «Просвіти», «Української справи» та в Інтернеті. Збір підписів триватиме до 19 березня. А у день народження письменниці, 19 березня, петицію передадуть їй особисто.