Оборонний завод Тернополя “Промінь”. При СРСР виробляв системи супутникового зв’язку, та багаточогоіншого… Станом на сьогодні, зусиллями попередніх керівників підприємство довели до банкрутства.

Барна Степан, Побер ІгорМетою таких дій було:
– знищення підприємства та технологій.
– з втратою заводу , Україна втрачала цілу галузь військового зв’язку далекої дії…
Біля 4 місяців тому керівником призначили людину – патріота. При цьому обіцяли всебічну підтримку.
По лінії «оборонки» волонтери Складу допомоги воїнам АТО налагодили плідну співпрацю. Було виготовлено «кішки» для розмінувань двох нових конструкцій, завезли метал для виробництва певних (не все можна писати) видів обладнання оборонного призначення , планували проводити модернізацію бронетранспортерів та легкої броньованої техніки…
За час роботи нового керівника «стара» команда, поставлена ще Януковичем , неодноразово натякали директору про проблеми з його власним бізнесом, на якій машині він їздить, і т.д. Тобто чинився неформальний тиск…
Розуміючи, те що волонтерів, підлеглі Путіна в Україні , бояться , як вогню, директор запропонував в Міноборонпромі: на заступника керівника тимчасово призначити тернопільського волонтера…
І тут почалось: замість волонтера призначають представника старої команди Януковича-Хоптяна , що довела завод до «ручки». Директора звільняють , за власним бажанням… Ось так в нашому Тернопільському краї розвалюють оборонку.
Просте питання: а чиїми руками це робиться? Натякають, що за афкрою стоїть депутат Верховної ради України Побер Ігор.
Сам спочатку не вірив. Однак маємо що маємо.
Очевидно з Олімпу качка-культуриста краще видно, як в Тернополі розвивати оборонну промисловість… В спорті Ігор Побер вже порядок навів))). Не будемо перераховувати скільки добрих речей останній зробив для розвитку молоді, фізичної культури та спорту. Ви пам’ятаєте? Я щось не пригадую…
Впевненість, що формула стероїдів та харчових добавок має такий же склад як порох, тротил чи звичайне мастило до БТР «надихнула» пана Ігоря лобіювати призначення колишніх працівників з режиму Януковича на керівні посади оборонного підприємства.
Чому так стається?
Все дуже просто. По документах Побер Ігор є представником діючої коаліції проти колишнього режиму Партії Регіонів.
Правда, в недалекому минулому, останній був керівником управління ОДА при Хоптяну. Тож не важко проаналізувати , хто його «запхав в УДАР».
Якщо скласти все до купи, то виходить, що Опозиційний блок – є анголи в порівнянні з деякими нардепами-культуристами Кличка (((.
Враховуючивищевикладене, ми волонтери Складу допомоги воїнам АТО покладаємо особистувідповідальність за долю підприємства на депутата Верховної ради України – Побера Ігора. В випадку збільшення боргів, та вчинення кроків по підготовці до знищення заводу, офіційно повідомляємо:
1. Звертатимемосьдо керівництва партії про виключення Побера Ігора з партії.
2. Звертатимемось до Верховної Ради України : про винесення рішення, щодо скасування депутатської недоторканості Побера Ігора.
3. Звертатимемось до Генеральної прокуратури: відкрити кримінальне провадження по факту: Вчинення дій, що сприяли знищенні оборонного підприємства.

ЛюбітьУкраїну!
Тримайте порох сухим!

Від імені Волонтерів Складу допомоги воїнам АТО Тарас Білан