В кінці серпня в Тернополі відбудеться Форум української молоді діаспори. Про це сьогодні під час прес-конференції у Львові розповів член Ради директoрiв Свiтoвoгo кoнгресу украïнцiв Мирослав Гочак.

Футбол«Минулого літа форум української молоді діаспори відбувався у Львові. Цьогоріч молодь діаспори вирішила зібратися в Тернополі», – зазначив Гочак.

Він додав, що захід складатиметься з трьох частин: таборування молоді, з’їзд Світового конгресу українських молодіжних організацій та проведення «Діаспора-фесту», пише ZiK

 Мирослав Гочак розповів, що наразі у Львові лідери молодіжних діаспорних організацій розроблять план проведення заходів.

 «Ми плануємо провести форум в кінці серпня. Перша, таборова частина, має закінчитись до 25-26 серпня. «Діаспора-фест» відбудеться десь 29-30серпня», – розповів Гочак.

 Він додав, що форум в Тернополі буде логічним продовженням зборів Світового конгресу українців, що пройде 20-22 серпня у Львові.

 Крім того, що Гочак розповів, що на «Діаспора-фест» організатори планують запросити сучасні українські гурти з Канади, США, Польщі та Естонії та відомі колективи з України