пам'ятник ліквідаторам Тернопільщина ШумськСьогодні 25-та річниця Чорнобильської катастрофи. На флагштоках та на фасадах приміщень державних установ, організацій, підприємств  краю з нагоди цієї сумної дати приспущено державні прапори.

.

Відбудеться і низка пам’ятних закладів. Сьогодні у приміщенні обласної організації «Союз Чорнобиль України» відкриють музей-кімнату. Згодом в обласній філармонії проведуть урочисте засідання з нагоди чверть столітніх роковин аварії на ЧАЕС. Тут чорнобильцям будуть вручені державні нагороди, грамоти облдержадміністрації та ювілейні медалі. О 12-ій годині вінки шани ляжуть до підніжжя пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробувань, що в парку Національного Відродження. Після обіду у Шумську на території пожежної частини відкриють пам’ятник чорнобильцям.

– Щороку ми відкриваємо пам’ятні знаки жертвам Чорнобильської трагедії. Такі пам’ятні знаки вже відкриті на території Підгаєцького, Бережанського і Чортківського районного відділу МНС. І сьогодні відбудеться відкриття такого пам’ятника на території Шумського райвідділу МНС, – розповів перший заступник начальника управління МНС в області Віктор Маслей.

Адріана Макаренко