В Тернопільського пренатального центру (колись відомому як пологовий будинок) ззовні не помітна жодна активність. Зовні фасад будівлі  майже закінчили. Що робиться всередині – загадка за сімома замками.

По будинку повільно походжає поважний чоловік у краватці. Ще троє мужчин у менш престижному одязі б’ють байдики в іншому крилі лікувального закладу. Навколо місцевої “будови століття” купами лежить хлам, дошки та залізяччя, яке ніхто і не думає прибирати. Відразу видно – працюють проффесіонали.

Попередньо планувалося, що центр урочисто відкриють 1 серпня 2012 року. На це з державного бюджету виділили десятки мільйонів гривень. З невідомих причин фірма тернопільських регіоналів братів Лукіних ТЗОВ “Тернобуд” зірвала всі терміни. Інформаційна табличка на огорожі повідомляє, що реконструкція розпочалася у третьому кварталі 2012 року і має закінчитися у другому кварталі 2013 року. Це не відповідає дійсності: ремонт розпочався ще на початку минулого року і до червня з ним навряд чи впораються.

Частина підрядних організацій, які виконували роботи досі не отримали коштів, горе-директорам довелося переховуватися від власних робітників, які кілька місяців не бачили зарплати.

в Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинкув Тернополі зірвано відкриття пологового будинку