Питання про недовіру голові Козівської райдержадміністрації Юрію Пудлику планують розглянути на сесії районної ради, що має відбутися 24 лютого. Рішення комісії з питань законності про внесення в порядок денний даного питання було підтримане на засіданні президії районної ради 20 лютого.

Про це йдеться у листі, який надійшов на адресу редакції “За Збручем” за підписом депутата районної ради, голови комісії з питань законності, охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю Володимира Прокопіва.

Як ідеться в листі, підставою для такого рішення комісії стали факти фальсифікації показників програм соціально-економічного і культурного розвитку району Козівською РДА.

Подаємо лист дослівно.

“Під час спільного засідання комісій Козівської районної ради по розгляду питань з виконання основних показників програм соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 р.  і проекту програми на 2012 р комісією з питань законності, охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю виявлено неодноразові факти мільйонних фальсифікацій звітності Козівської РДА, що виразилися в завищенні планових показників виробництва промислової та с/г продукції підприємствами району за 2010-2011 роки, які були погоджені та доведені виробникам 11.03.2011 року рішенням № 43, №60 на 4 сесії Районної ради 6-го скликання, а також значних занижень фактичних показників виробленої промислової та с/г продукції підприємствами району.

У невідповідності до рішень 4 сесії Районної ради 6-го скликання № 43, № 60 також виявлено десятки інших фактів фальсифікації звітності планових та фактичних показників у будівництві, інвестиційній, зовнішньоекономічній та фінансовій діяльності, малому підприємництві та соціальній сфері.

Все це зроблено для того, щоб виглядати на фоні інших районів одним з провідних керівників та створити собі  імідж високо професійного менеджера. Голова Козівської РДА Пудлик Ю.Й., не дивлячись на фактичні можливості району, на прийняті депутатами районної ради програмні показники, протягом трьох років звітував у державні статистичні органи та облдержадміністрацію за принципом «голого короля» із завідомо нереальних, завищених  показників, такий самий був фініш. Або був задіяний багаторічний системний зговір  голови Козівської РДА Пудлика Ю.Й. з товаровиробниками з метою ухиляння від сплати податків та інших нарахувань в держбютжет за фактично вироблену продукцію що має бути доведено правоохоронними та контролюючими органами.

За результатами роботи комісій районної ради було прийнято рішення більшістю голосів депутатів “Про внесення в порядок денний 11 сесії Районної ради 6-го скликання питання недовіри голові Козівської районної державної адміністрації Пудлику Юрію Йосиповичу”.