Прокуратура вимагає притягти до відповідальності посадовців освіти та СЕС за допущену антисанітарію у сільських дитсадках. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Українські діти вживають алкогольПід час перевірки, проведеної прокуратурою Козівського району у місцевих дошкільних навчальних закладах, у двох дитячих садочках виявлено низку порушень вимог санітарного законодавства.

Прокурори встановили, що у дитсадках відсутні супровідні документи на продукти харчування, призначені для споживання дітьми, що унеможливлювало перевірку їх якості та зберігання у межах термінів придатності. Також у холодильнику одного із закладів разом із продуктами для дітей зберігалися алкогольні напої.

Окрім того, виявлено порушення щодо норм дитячого харчування.

За наслідками перевірки прокуратурою Козівського району начальнику Головного управління Держасанепідемслужби у області та начальнику відділу освіти Козівської РДА внесено подання з вимогою усунути допущені порушення та притягнути до відповідальності винних посадових осіб.

З метою поновлення прав неповнолітніх у сфері освіти, органами прокуратури у поточному році внесено 72 документи прокурорського реагування, за результатами розгляду яких поновлено права майже 300 дітей, до відповідальності притягнуто понад 40 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування.