зупинки маршрунки тролейбуси Тернопіль проїздУ Тернополі незабаром оновлять усі зупинки громадського транспорту. Роботи розпочнуться на початку літа. Як розповів начальник управління з питань містобудування та архітектури  Василь Бесага, зроблять зупинки за європейськими зразками.

– Вигляд у них буде сучасний, європейського рівня, з рекламоносіями. Це буде скло і будуть такі алюмінієві листи. Кожна зупинка буде з табличкою руху транспорту, буде назва зупинки, яка буде розміщена у верхній частині панелі, – розповів чиновник.

Окрім оновлення існуючих, збудують у місті і нові зупинки.

– Обираються вже місця. Будуть і нові зупинки, тому що вони вже запроектовані в районах БАМу, Східного масиву. Будуть змінюватися зупинки, які знаходяться у плачевному стані, які не відповідають естетичному вигляду. В першу чергу, будуть забезпечуватися зупинки центральної частини і у так би мовити ближніх районах до центру міста, – додав Василь Бесага. До речі, на реконструкцію старих і будівництво нових зупинок коштів у місцевому бюджеті не передбачено. Усі ці роботи планують виконати за рахунок інвесторів.