16-17 квітня у Тернополі вперше відбуватиметься відкритий  Європейський фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є благословення».

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Унікальність фестивалю у тому, що він проходитиме на усіх відкритих майданчиках міста. Розпочнеться дійство з одночасного лунання церковних дзвонів у всіх храмах Тернополя. Музику можна буде почути всюди: у парках, на майданах, площах, літніх сценах  і навіть вулицях міста. Організатори планують протягом двох днів перетворити Тернопіль на єдиний концертний майданчик.

Крім того, під час фестивалю діятиме виставка сакрального мистецтва, виставка дерев’яних церков, слайд-шоу програма «Цілющі ікони України», майстер-класи писанкарства, виставка-ярмарок церковної атрибутики, писанок, ікон, літератури та ін.

Кожен, хто завітає у ці дні до Тернополя, зможе відкрити для себе сучасну релігійну пісню та безпосередньо стати учасником масштабного духовного дійства.

У фестивалі візьмуть участь духовні колективи церков усіх конфесій міста, а також ансамблі та окремі виконавці з закордону.