У дні Святої трійці біля підніжжя легендарної Данилової гори всьоме проходить  мистецько-краєзнавчий фестиваль „Братина”.

фестиваль Братина, фонд Галичина-ВолиньІсторики стверджують, що на території теперішньої Стіжоцької сільської ради Шумського району в часи Галицько-Волинської держави  існував древній Данилів град. За легендою тут воїни короля Данила на початку 1241 року  дали бій орді монголо-татар  на чолі з ханом Батиєм і  ординцям уперше в історії своїх загарбницьких походів не вдалося захопити місто.

З 2006 року на честь цієї події в урочищі Данилів град проводиться  фестиваль “Братина”.

В рамках Фестивалю проводиться конкурс сучасної української пісні та співаної поезії „Гремислава” . Також гості фестивалю зможуть побачити унікальні відтворення традиційних обрядів, танців,  музики, народних ремесел, ігор та забав через об’єднуючі зустрічі фольклорних колективів, народних майстрів, любителів історичної реконструкції, дослідників і популяризаторів української історії та культури із різних регіонів України.

Фестиваль триває два дні, однак основні події відбуваються 4 червня.

Цьогоріч організатори фестивалю  в особі управління культури Тернопільської облдержадміністрації та Шумської РДА обіцяють найбільш масштабне  дійство в історії фестивалів у Даниловому граді. Багато в чому це вдасться завдяки головному меценату “Братини-2012” – фонду Володимира Клименка “Галичина-Волинь”.