Відтепер молоді активісти Тернополя мають постійне місце для роботи. На першому поверсі центру молодіжних ініціатив імені Довженка відкрили ресурсний центр.

За словами голови творчого молодіжного об’єднання «Нівроку» Олександра Домбровського, тут створені усі необхідні умови для діяльності громадських організацій.

– Вже на сьогодні є конференц-зал і офісний центр, в яких є все необхідне для роботи. Зокрема, кілька комп’ютерів, Інтернет, уся друкарська техніка, зв’язок, телефон. Планується, реконструкція і облаштування перегородок з гіпсокартону у фойє. Відповідно, з’являться творчі майстерні, більший конференц-зал і кабінети для роботи, – розповів Олександр Домбровський.

Графік роботи молодіжних громадських організацій у ресурсному центрі розписаний вже на місяць наперед. Як зізнаються представники молодіжного руху, із відкриттям такого центру вирішена найголовніша проблема.

– Головний позитив вбачаю у тому, що нам тепер буде легше, бо у нас буде приміщення. Багато організацій мають зараз із цим проблеми. А тут, можна сказати, цю проблему уже вирішено, –зауважив студентський мер Тернополя Роман Довгошия.

Створили молодіжний ресурсний центр у Тернополі за кошти донорських організацій. Вартість проекту становить близько трьохсот тисяч гривень. Використовувати офіс для своїх потреб громадські організації зможуть безкоштовно.

Нагадаємо, нещодавно у нашому місті відкрили аналогічний центр для підприємців.