Третій тур змагань першої ліги серед дорослих команд із нової гри — флорболу — відбувся у Тернополі минулими вихідними у школі №26.

Про це повідомляє “20 хвилин”.

До нашого міста приїжджали команди зі Львова, Дрогобича, Нового Роздола, Калуша, Луцька та Чорткова. Всеукраїнські змагання такого масштабу із цієї гри у Тернополі провели вперше.

– Флорбол – це нова гра. Придумали її у Швеції, – розповідає голова Тернопільської обласної федерації з флорболу Володимир Смолка. – Ця гра схожа на хокей, бо грають її ключками, подібними до хокейних. Однак льоду та ковзанів для цього виду спорту не потрібно. Флорбол грають у спортивних залах, на звичайній дерев’яній підлозі. Замість шайби використовують м’ячик вагою 23 грами. Флорбол – нетравматична, весела та енергійна гра. І в Україні вона стає все популярнішою.

Результат суботньої гри — на розгляді оргкомітету до 16 квітня. Однак за попередніми даними, ФЛК „Тернопіль” зіграв із львівською командою „Лемберг-2” із рахунком 5:6. З командою „Рема D.C.-2” тернополяни зіграли з рахунком 7:5. Тож у турнірній таблиці тернополяни — на третьому місці. Заключний, четвертий тур гри пройде у Львові наприкінці травня.