У Тернополі активізувалися кредитні аферисти.

.

Про це повідомляє телеканал ІНТБ.

У студію телеканалу неодноразово телефонували люди і скаржилися, що зв’язалися з певними фірмами, підписали кредитні угоди, сплатили організаційні внески і нічого не отримали. Серед постраждалих – пані Галина, яка хотіла взяти кредит на ремонт свого житла.

Договір кредитори з людьми не підписують до тих пір, поки вони не сплатять більше тисячі гривень. Видати гроші ж обіцяли впродовж 10 днів. Але кредиту не отримав ніхто. Натомість пані Галині прийшов лист, у якому кредитна фірма просила сплатити перший внесок. А це – ще 440 гривень.

Усі газетні оголошення, які стосуються позик, мають спільну ознаку. На жодному з них не вказано ліцензії, на основі якої повинна би працювати фінансова установа.

Знають про аферу і в міліції, але там ще не чули, щоб такого роду позики виплачувалися взагалі. Навпаки – люди звертаються до них зі скаргами. Лише за останні 2 роки ошуканих тернополян назбиралося більше сотні. Та й вплинути на ці фірми неможливо – всі вони зареєстровані не в Тернополі.

А в Україні за такі послуги уже порушено декілька кримінальних справ, зокрема – в сусідній з нами Хмельницькій області. При отримані кредиту чи позики як правоохоронці, так і юристи радять детально вивчати договір, який підписуєте. А краще – брати такі гроші у банківських установах.