У понеділок, 1 серпня, розпочався Всесвітній тиждень грудного вигодовування. Вже дев’ятнадцять років поспіль його відзначають у багатьох містах світу. Тернопіль вирішив не відставати. У суботу в парку імені Тараса Шевченка відбудеться «Акція одночасного годування». За словами однієї з організаторів заходу Оксани Возняк, раніше у нашому місті подібних флеш-мобів не було.

.

Сама акція розпочнеться о 12-ій годині біля пристані на території парку Шевченка. Було б добре, якби зібралося якомога більше мам.

П’ятихвилинний флеш-моб одночасного годування грудьми проводиться у Тернополі вперше. Цей флеш-моб буде всеукраїнським. Але є інформація, що навіть приєднається до нього і Росія,розповіла Оксана Возняк.

Також під час акції організатори проведуть і просвітницьку кампанію.

Будуть обов’язково роздаватися інформаційні матеріали тим, хто проходитиме повз, хто прийде на акцію з метою популяризації грудного вигодовування, донесення в маси інформації про грудне вигодовування, щоб мами не відмовлялися від нього за браком інформації, додала співорганізаторка флеш-мобу.

До речі, виявляється, сильна половина Тернополя не в захваті від показового грудного вигодовування.

– Стовідсотково участь у акції візьме п’ятеро мам. Але все-таки сподіваємося, що прийдуть мами. Дуже чомусь чоловіки  бувають проти. Вони вважають, що якщо мама кожного дня дитину годує в парку на лавочці – це ніхто не бачить. А якщо збереться 10-15-20 мам і всі разом погодують, то вже хтось побачить інтимну частину тіла його дружини, – зауважила Оксана Возняк.

Додамо, що «Акція одночасного годування» в цей день, окрім Тернополя, проходитиме також у Києві, Одесі, Львові, Луганську, Полтаві та у Криму.