Сьогодні виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення про підняття тарифів на проїзд у міському електричному транспорту.

За словами начальника управління транспорту і зв’язку Ігоря Мединського, зробили це на прохання «Тернопільелектротрансу».

– Неодноразово комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» подавало свої розрахунки, де чітко вказувало, що тарифи на проїзд в електротранспорті є заниженими і що в кінцевому результаті комунальне підприємство знаходиться в важкому фінансовому становищі. А також ще несвоєчасно і не в повних обсягах компенсуються втрати за пільгові перевезення

Комунальники подавали розрахунки на підвищення ціни до півтори гривні. Але в результаті був затверджений менший тариф. Тарифи були направлені в Міністерство житлово-комунального господарства, яке погодило ці розрахунки на цей тариф. А також після цього було направлено в Міністерство економіки, яке теж вивчало і відповідно теж погодило розрахунки. Тому сьогодні виконавчий комітет затвердив 1 гривня 25 копійок в електротранспорті повна вартість квитка, а для учнів, студентів – 75 копійок, – розповів Ігор Мединський.

Додамо, що нові тарифи у тернопільських тролейбусах вступлять у дію 9 квітня. Також наразі відбувається погодження підвищення ціни на проїзд у соціальних маршрутках до півтори гривні.