Про це свідчать дані соціологічного опитування проведені громадським центром «Соціометр» 17-21 липня в Бучацькому, Гусятинському, Монастириському та Теребовлянському районах Тернопільської області. Саме ці райони територіально входять в Теребовлянський виборчий округ №166.

Найбільшу підтримку серед ймовірних кандидатів має депутат Тернопільської обласної ради Віталій Шафранський. 17 відсотків виборців готові проголосувати за те, щоб він представляв округ у Верховній раді. Базову підтримку  Шафранський має  в Теребовлянському районі, де він неодноразово перемагав на виборах до обласної ради.

На другому місці діючий народний депутат Іван Стойко. У нього – 11%.

До другого ешелону претендентів належать фермер з Монастирищини Михайло Апостол, депутат з Тернополя Марія Чашка, голова Гусятинської районної ради Надія Хоптян та підприємець з Тернополя Микола Люшняк. У цих кандидатів, за виключенням дружини голови ОДА, низький рівень впізнаваності серед населення.

Опитування проводилось методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів. Опитано 870 осіб. Похибка дослідження – 2,3%. Час проведення – 17-21 липня.