Як стало відомо “За Збручем”, першим заступником голови Теребовлянської РДА призначено голову районної організації партії “Наша Україна”, депутата райради від партії Ющенка Дмитра Михайлюка.

За повідомленням сайту РДА чиновника-“тушку” включили до складу колегії районної державної адміністрації. Не виключено, що заради призначення Михайлюк “обміняв” партійний квиток партії Ющенка на пропуск в партію Януковича, чию філію на Теребовлянщині очолює його безпосередній бос – керівник РДА Степан Бігуляк.

До призначення на другу посаду в районі Дмитро Михайлюк очолював районний відділ освіти. На місцевих виборах був одним з керівників районного виборчого списку Нашої України.

До речі, це не перший на Тернопільщині резонансний перехід “нашоукраїнця” в табір регіоналів. Перед місцевими виборами список ПР у своїх районах очолювавли ющенківці Степан Турецький на Гусятинщині та Іван Чепесюк. Щоправда, політична зрада їм не допомогла втриматися на посаді, а декому уникнути кримінальної відповідальності.