.

У Росії затримано члена ВО “Свобода” Роман Семчія, підозрюваного в участі у заворушеннях у Львові 9 травня.

.

Про це на сесії Львівської облради заявила лідер фракції “Свободи” Ірина Сех, повідомляють Українські новини.

За її словами, під час святкування 9 травня Семчій, який постійно працює на золотовидобувному руднику в Красноярському краї Росії, був затриманий міліцією у Львові, де перебував у відпустці.

У той же день міліція відпустила Семчія після складення протоколу про вчинення ним адміністративного правопорушення, а 11 травня він поїхав на постійне місце роботи до Росії.

Пізніше прокуратура Львівської області порушила кілька кримінальних справ з приводу подій 9 травня у Львові, в рамках яких Семчій був оголошений в міжнародний розшук і 19 травня був затриманий на робочому місці російською міліцією.

У цей же день Семчій встиг повідомити своїй родині по телефону про те, що його закували в наручники для екстрадиції в Україну, після чого зв’язок обірвався. З того часу відсутні будь-які відомості про місце знаходження і долю Семчія.

Сех звернулася до посла України в Росії Володимира Єльченка та міністра закордонних справ Костянтина Грищенка з проханням з’ясувати долю затриманого українця і забезпечити передачу його правоохоронним органам України здоровим і неушкодженим.