велосипед і НадалУ неділю, 10 квітня, на Театральній площі Тернополя відбудеться традиційне святкування Велодня. Пересісти з машие на ровери та приєднатися до свята запросили депутатів та чиновників міста та області, а також підприємців та митців.

Активісти міської Велоасоціації запросили усіх в цей день пересісти на двоколісний транспорт, щоб своїм прикладом показати, як зручно, корисно і престижно їздити велосипедом, повідомили ZAXID.NET організатори свята.

«Я особисто вручив запрошення міському голові та його заступникам, керівництву обласної ради, передав запрошення очільникам ОДА, — розповів заступник голови Велоасоціації Тернополя Андрій Янович. — Звичайно, нам не вдасться запросити на захід кожного особисто, тому дуже сподіваємося на самоорганізованість людей».

Свято розпочнеться об 11.00 веловиставкою, яка триватиме до 13.00 на Театральному майдані. Свої трюки показуватимуть велоекстримали з проекту TRIAL.TE.UA. Потім учасники здійснять велопробіг містом. А завершиться свято крос-кантрійними змаганнями в Кутківецькому лісі (парк «Загребелля»). Учасників змагань реєструватимуть на дальньому пляжі з 15.00, а самі змагання розпочнуться о 16.00.

Водночас, як повідомив Андрій Янович, міський голова Тернополя Сергій Надал пообіцяв взяти участь в святкуванні Велодня.

«Я розмовляв з мером, він сказав, що приїде, але зараз думає, де б узяти велосипед. У нього є досвід їзди, він не забув, як їздити», – сказав Андрій Янович, повідомляє Zahid.net