Трохи більше 3800 тернополян торік віддали свої голоси за кандидатів у депутати Тернопільської міської ради від раніше невідомої  Української партії.

Для порівняння за «Свободу» проголосувало понад 25 тисяч тернополян. Відтак ця політична сила отримала у міськраді лише два місця. Їх посіли громадсько-політичний діяч Олег Вітвіцький та офіційний представник в області відомої української пивної марки “Оболонь” Михайло Ратушняк. Олег Вітвіцький вважає себе до нинішньої більшості напівопозиціонером.

– Назвати себе опозиціонером в даній міській раді мені не зовсім хочеться, тому що політична сила, яка має зараз більшість в Тернопільській міській раді є партією, яка декларує націоналістичні принципи. Аналогічно, як і та політична, і громадська структура, яку представляю я. Тому стосовно політичних рішень і рішень, які стосуються захисту національних інтересів, я не є опозиціонером. Стосовно питань господарських та їх реалізації, в окремих позиціях, безперечно, я не голосую так, як голосує більшість у міській раді. Це стосується не лише земельних питань, а й багатьох господарських рішень, рішень стосовно комунального майна і таке інше, – зауважив депутат.

Визнає Олег Вітвіцький і той факт, що двом депутатам, які пройшли у міську раду від Української партії, глобально впливати на ситуацію і реалізовувати свою передвиборчу програму не можливо. Але дещо зробити все-таки вдається.

– Перше це те, що ми також були прихильниками і декларували те, що будемо добиватися заборони продажу алкоголю у нічний час. Тут ми зійшлися із тією позицією, яку займає «Свобода», і спільно проголосували за це рішення. Також у нашій передвиборчій програмі фігурувало те, що ми виступали за створення муніципальної поліції. Щоправда, ми бачили її функцію трішки інакше, ніж вона є на даний момент. Ми однозначно розуміли, що вона не повинна слугувати лише тим певним пострахом для людей, які можливо і не зовсім санкціоновано торгують на наших ринках. Ми більше вважали, що вона повинна забезпечувати громадський спокій і порядок. Третя справа, яку ми декларували у своїй програмі, стосувалась використання потенціалу тернопільського ставу. Тут я, як член комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму, безперечно намагаюся також певні наші ідеї реалізовувати. Щоправда за один рік дуже складно зробити все так глобально. Але певні речі, я вважаю, також зроблені і реалізовані успішно, – відзначив Олег Вітвіцький.

І хоча позитивної динаміки у Тернополі поки не спостерігається не вбачає депутат і якихось яскраво виражених проблем.

Читайте на цю тему: