червоні прапори день перемоги 9 травня ТернопільНавіть якщо Президент підпише законопроект про використання червоного прапора, то його ніколи не вивісять у Львові, Тернополі, Луцьку та Івано-Франківську.

Про це сьогодні, 28 квітня, під час засідання позачергової сесії львівської обласної ради повідомив голова Тернопільської облради Олексій Кайда, повідомляє Гал-інфо.
Під час депутатських виступів голова фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді Ігор Грещук закликав депутатів не робити з історії політики.
“Не треба забувати, що під радянськими прапорами воювали не лише ми, тому не слід його асоціювати виключно із Радянським Союзом. Звісно, нині є ті, кому червоний прапор не подобається, але живі і ті люди, які воювали за те, щоб він замайорів”, – наголосив Ігор Грещук.
Він також додав, що “червоний прапор” не винен у тих безчинствах, які робилися за весь час незалежності під жовто-блакитним прапором. Депутат принагідно пригадав суддю Ігоря Зварича. Тому, на думку Грещука, “не потрібно шукати скелетів у шафі задля власного політичного іміджу”.
Заперечив Ігорю Грещуку присутній на сесії Львівської обласної ради голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.
За його словами, голову фракції Партії регіонів Ігора Грещука треба судити за образу державних символів. Він запевнив, що українські націоналісти Зварича суддею не призначали.
Стосовно ж прийнятого законопроекту, то Олексій Кайда наголосив: “У комуністів ніколи не було душі, тому вони у страсний тиждень проголосували за ту червону шмату, під знаменом якої руйнували церкви та вбивали дітей. У Львові, Тернополі, Луцьку та Івано-Франківську не буде червоної шмати, навіть якщо Президент і підпише закон”.
Він порадив нардепам ветеранів війни вшанувати матеріально, а не законопроектами про прапори. Наприклад, віддати їм свої зарплати або квартири.
“У цій залі сидять українці, а не хруні, а українці голосують кров’ю та душею”, – наголосив Олексій Кайда.