У Львові депутати від ВО «Свобода» обіцяють скласти графік відвідування нічних клубів, де лунає «москальська попса». Про це під час прес-конференції повідомив депутат Львівської міськради від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

“Я хотів би передати великий привіт всім так званим нічним клубам міста Львова, де лунає москальська попса, де відпочиває так звана золота молодь, де контингент становлять дівчата-підлітки, розфарбовані, ніби на панель зібралися, де збираються представники так званої еліти у вигляді тіньового бізнесу і криміналітету. Ці всі вогнища культури міста Львова можуть розраховувати, що найближчим часом їхньою діяльністю предметно зацікавиться депутатська комісія законності”, – сказав Михальчишин.

Депутат наголосив, що “кожному воздасться”, оскільки чи не кожен клуб у своїй діяльності має низку порушень, в першу чергу щодо дотримання графіку роботи.

“Часто цілодобовий режим роботи – це результат їхнього бажання, а не якихось там дозволів”,– каже депутат.

Крім того, проблемою, з його слів, є погана звукоізоляція таких закладів.

“Взагалі, нічний клуб не може бути розміщений в житловому приміщенні… Крім того, це антисоціальні процеси: вживання алкоголю, наркотиків. Ні для кого не секрет, що нічні клуби є точками активного поширення наркотичних засобів: це амфетаміни, це важкі наркотики. Це не секрет і для наших правоохоронних органів тим більше. Ми не прокуратура і не управління по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин, але будемо робити все, щоб повернути цю діяльність в законне русло. І ніякої вибірковості тут не буде, ніяких особистих упереджень, симпатій, антипатій. Часто є порушення законодавства про мову, спілкування ді-джеїв часто відбувається російською мовою, адміністрація відмовляється розмовляти українською”, – наголосив Михальчишин.

Цікаво чи виступить з такою ініціативою хтось з тернопільських «свободівців»-можновладців, адже таких закладів у Тернополі також достатньо.  Наприклад, у центрі міста на вулиці, що носить ім’я славетної співачки. Чи легше боротися за чистоту моралі на словах, панове?

Андрій Мальований, За Збручем

На фото Костянтина Смолянинова: Львівські дівчатка споглядають чоловічий стриптиз у клубі “Cazanova”