Напередодні молоді хлопці та дівчата із різних районів Тернопільської області на один вечір змогли відчути себе учасниками важливого в історії України повстання. Так, долаючи перешкоди та виконуючи завдання квестової гри, у Козові відзначили листопадові події 1918 року, коли внаслідок військового перевороту на більшій частині території Галичини влада перейшла до українців. Дана подія отримала назву – Листопадовий зрив.

Як розповіли в обласній організації «Молодіжний націоналістичний конгрес», цьогорічний квест складався із традиційних логічних загадок, головоломок і мав свій мотив. Так звану легенду гри, на основі якої й були побудовані завдання. Тож за легендою квесту «Листопадовий зрив», його учасники – члени молодіжних організацій 1918 року, із секретних джерел отримують повідомлення про організацію повстання у Львові. Тепер їхнім завданням стає підготувати провіант, зброю, налагодити контакт із зв’язковими та найголовніше, не потрапити до рук таємної поліції, яка дізнавшись про планування повстання намагатиметься цьому завадити. Аби учасники ще більше «загорілися» легендою квесту, кожен з них отримав наплічну пов’язку, що символізувала його життя у грі. А роль таємної поліції, переслідування якої, за словами учасників, додавала неабиякого азарту та адреналіну, виконали деякі його організатори. Загалом у заході взяли участь близько 30 старшокласників із Зборівського, Бережанського та Козівського районів. Окрім хлопців,  до гри приєднались і дівчата, які створили власну команду. Переможцем гри стала одна із команд Зборівського району. Кожен учасник отримав тематичний подарунок від організаторів, зокрема книгу «Українські січові стрільці» авторства Святослава Липовецького.

– Подібні акції ми плануємо проводити систематично у різних районах області, адже це вдалий спосіб зацікавити молодь історією України, залучити її до активності у громадському житті району чи міста. Метою даного заходу є патріотичне виховання молоді, пропагування здорового способу життя, – зазначив голова обласної організації «МНК» Віталій Вовк.