У вересні Козова прийматиме обласне «Свято хліба». Таке святкування на Тернопільщині проходитиме вдруге. Торік можливість приймати святкування мало місто Гусятин.

Родзинкою «Свята хліба» стало представлення рекордно великого короваю – найбільшого в Україні, вагою у 600 кг. Аби не зменшити розмах свята, Козовій також доведеться встановити свій рекорд. Можливо, райцентр і собі захоче стати рекордсменом по випічці найбільшого короваю.

«У вересні ми підбиватимемо підсумки сільськогосподарського року. Минулоріч «Свято хліба» приймав Гусятин, а незабаром цю естафету перейме Козова. Переконаний, що воно пройде на високому рівні, а тому підготовку до його проведення потрібно розпочати заздалегідь», – казав, розпочинаючи нараду, голова ОДА Валентин Хоптян.

Оскільки основним місцем проведення заходу буде районний стадіон, то особливу увагу губернатор наказав звернути саме на цей об’єкт.

Зокрема, передбачається встановити на спортивному об’єкті пластикові крісла для глядачів, забезпечити освітлення футбольного поля, провести реконструкцію майданчика біля адміністративного корпусу стадіону та кімнат-роздягалок тощо.

Як бачимо, Євро-2012 завершилось, а Тернопільщина і далі латає стадіони, – пише газета “Номер один”.