В минулому році міська рада закупила чотирнадцять нових ліфтів і відремонтувала сто старих. Однак нові ліфти вчасно введено в експлуатацію не були, заявив свого часу екс-мер Роман Заставний.

–        Була програма закупівлі нових і реконструкції старих ліфтів. А ви знаєте, що не працюють ці ліфти? Тільки досолити мені? Я думаю це неправильно і люди на це відреагують, – сказав колишній керівник міста.

Водночас у міській раді не приховують, що дійсно нові ліфти почали працювати із запізненням.

–        Ми із певною затримкою ввели в експлуатацію ці ліфти. Але вони вже працюють близько двох-трьох тижнів. Звичайно більш як на місяць ми по будинку на вулиці Степана Бандери, 92 із запізненням ввели в експлуатацію, – розповів перший заступник міського голови Петро Ландяк.

Чиновник пояснює таку затримку не із бажанням «насолити» попередникам, а з юридичним аспектом.

–        Ми перерахували наперед свої кошти, а далі стали вже заручниками того, як працюють обласні структури – це управління житлово-комунальної галузі і фірма, яка здійснює технічний нагляд. Це не зовсім правильний і логічно побудований договір, – зауважив Петро Ландяк.

Нагадаємо також, що попередня влада вирішила не викидати обрізки плит, які залишаються після капітального ремонту кабін ліфтів, а виготовляти з них шкільні парти. Нинішня влада таку ідею не підтримує.

–        Я про таку ідею не знаю. Але цікаво було б почути за чотири чи п’ять років попередньої влади, скільки вони таких парт зробили і де вони їх розмістили. Було б навіть цікаво цю інформацію отримати. Ми про це не думаємо, – розповів Петро Ландяк.

До речі, торік зі 100 відремонтованих кабін ліфтів планували виготовити близько 500 учнівських парт.

Додамо також, що цього року в бюджеті закладено 750 тисяч гривень на заміну та ремонт 300 ліфтів. Щоправда, мешканцям яких будинків пощастить користуватися оновленими ліфтами наразі невідомо. Оскільки сьогодні ще триває технічна експертиза.