Наше та інші видання не раз писали про пристрасть 25-ти річного молодого регіонала, депутата міськради, і, за сумісництвом, сина голови Львівської ОДА до предметів розкоші.

.

Інтернет сайт “Погляд” сфотографував дорогі аксесуари: телефон Vertu, костюм Бріоні та дорогий швейцарський годинник загальною вартістю понад 100 прожиткових мінімумів простого українця. Їх носить на собі політик-початківець.  Розголос не надто турбує родину Цимбалюків. В коментарях глава сімейства хвалився, що син пристойно заробляє і може собі все це дозволити. Правда про галузь діяльності та цінність, молодшого Цимбалюка, як видатного спеціаліста історія замовчує.

Минає час, а захоплення дорогими цяцьками у молодого пана нікуди не зникає. Навпаки! Після розкішного маєтку та лахів з брязкальцями надійшла черга і до престижного автомобіля. Раніше Віталій Михайлович їздили містом на чорному БМВ, але то машина для підлітків. Серйозним людям – пристойну тачку, очевидно,  вирішив тернопільський депутат і тепер осідлав джип Lexus GX останньої моделі. У всякому разі, такий автомобіль з тимчасовими номерами стоїть на подвір’ї Цимбалюкового маєтку. Вартість автомобіля в базовій комплектації розпочинається від 95 000 американських доларів, а в топовій сягає 101 тисячі.

Сподіваємося, така “обновка”  допоможе молодому політику ще краще служити інтересам тернополян. У діючого депутата Верховної Ради від Партії Регіонів Ореста Муца такий самий джип. Тому, напевно,  тато Віталія також підшукує сину виборчий округ до Верховної Ради, а може настане такий час, коли Муц перестане бути потрібним новій владі, а його місце займе молодий, успішний та амбітний син львівського губернатора.

Максим Рудик, Андрій Мальований для “За Збручем”