На Театральному майдані міста триває третій, завершальний день фестивалю «Цвіт вишиванки». Та людей на дійстві значно менше, ніж торік. Захід припав на тривалі вихідні, тож багато тернополян на цей час покинули місто.

«Я тільки сьогодні приїхала із села, завтра на роботу, тому змушена була добиратися до міста потягом, – розповіла тернополянка Світлана, – йдучи містом була здивована, що на такому яскравому заході мало людей. Мабуть, якби була на вихідних тут, неодмінно б оглянула майдан більш уважно, привела б дітей».

Хто прийшов на фестиваль – здебільшого милується витворами майстрів. Купують частіше дрібні вироби – сережки з полімерної глини, горнята з чорної глини. Люди готові витратити не більше сотні гривень. «Хотілося б придбати вишиванку, але після Великодня – накладно», – зізналася пані Любов. А ціни, і справді, не з дешевих. Вишиту сорочку можна придбати за тисячу гривень, традиційну сукню – від трьох тисяч, дорожчі – плаття сучасного крою з елементами вишивки, їх вартість – шість тисяч гривень.

Майстри у палатках не сумують, а майструють. Просто за прилавками вишивають, плетуть, ладнають нові витвори народного мистецтва.

Попри умову фестивалю – відмовитися від китайських сувенірів, на деяких прилавках вони, все ж, з’явилися. Щоправда, майстерно задекоровані  в українському стилі.

Від ранку триває святковий концерт. Приїхало чимало колективів з усієї області. Перехожі ненадовго зупиняються, щоб насолодитися їх співом-танцями.

Цвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванкаЦвіт вишиванки, вишиванка