Вчора 27 січня делегація Тернопільської міськради під головуванням Сергія Надала провела зустріч у місті Глівіце на підприємстві з інформаційних технологій Wasko. Де радилися, як впровадити новітні технології в управлінні міською комуналкою.

В результаті домовилися, що польські спеціалісти приїдуть до Тернополя для проведення аудиту. У другій половині дня делегація Тернополя відвідала м. Катовіце, де зустрілися з віце-мером Міхайлом Литим. Сам мер Катовіц, напевне, не знайшов часу на українських гостей або поїхав переймати передовий досвід німецьких колег.

Тернопільську делегацію цікавив позитивний досвід  Катовіце з побудови найбільшого логістичного центру в південній Польщі. Основними інструментами успіху логістики польські колеги визначають розбудову нових транспортних автошляхів, залучення значних інвестиційних потоків та промоцію міста. Аеропорт в Катовіцах є зразковим серед невеликих за розмірами. Однак, для його побудови виділялися значні кошти, яких в Україні немає і не може бути найближчим часом, в принципі.

На фото: Сергій Надал з депутатами Іваном Хімейчуком і Михайлом Окаринським