Впродовж минулого тижня всі, кого цікавить місцева політика, жваво обговорювали інтерв’ю, яке Сергій Надал дав для “Нової Тернопільської газети”. Зацитуємо одне з гострих запитань і відповідь на нього.

“НТГ: Пане Сергію, проясніть ситуацію з лікарняним профільного заступника Володимира Камінського. Ходять чутки, що він влаштував бійку в барі, потім п’яний сів за кермо, розбив автомобіль і потрапив до лікарні. Чи це правда?

СН– Коли з’являються такі, нічим не підтверджені, чутки, це означає, що реальних проблем немає і хтось їх вигадує, аби бодай штучно створити негатив про міське керівництво. Звісно ж, Володимир Камінський мав би сам за себе відповісти, однак ще раз наголошую: це безпідставні чутки.”

Така відповідь міського голови породила ще більше запитань ніж до того. Чому тоді сам Камінський не спростував чутки? Для цього достатньо було би пред’явити громадськості або журналістам неушкоджений автомобіль, медичну довідку з лікарні, особисто пояснити хто і для чого такі чутки поширює. Бо виходить, що Сергієві Надалу замість працювати цілу каденцію доведеться “віддуватися” за численних заступників, виконком і апарат.

До речі те, що пан Камінський вже приступив до робочих обов’язків, можна побачити з відео знятого газетою “20 хвилин”. На ньому він ( в світлому кожушку) разом з мером частується напоєм схожим на горілку на святі зими. Мабуть, лікар вже дозволив.