Раніше ми писали про партії, які зазнали фіаско на нещодавніх виборах. Сьгодні розповімо про впливових осіб області, для яких похід на вибори завершився провалом.

Крім невдачі на виборах може постраждати бізнес та чиновницька кар’єра політичних лузерів.

  1. Василь Лило, директор “Тернопільбуду”

Василь Лило провладний кандидат по округу 163Найбільший будівельний магнат області вперше за дуже багато років не зможе особисто контролювати розподіл земельних ділянок на сесіях міськради та в комісіях. Похід на вибори на чолі списку кишенькогової партії Солідарність правих сил виявився фатальною помилкою для тернопільського олігарха. Тепер йому доведеться добиватися бажаного не “по блату”, а як звичайному бізнесмену. В мерії засідатимуть конкуренти по бізнесу – Віталій Смакоуз та представниця “Креаторбуду”. Незвична ситуація для Василя Йосиповича. Втім, у міськраді з’явилася фракція “Народного контролю” на чолі з бізнес-партнером Лила Володимиром Бліхарем, яка допоможе підсолодити “гірку пілюлю” поразки.

2. Богдан Юлик

Юлик БогданМолодий начальник служби автодоріг витратив шаленні кошти у Підгаєцькому районі. Втім, депутатом облради так і не став. Сумнівна якість робіт та витрат коштів ввіреної Юлику служби викличе нездоровий інтерес нової ради, а сховатися за мандат вже не вдасться. На крісло головного дорожника області “точать зуби” інші претентенти, у яких тепер з’являться додаткові аргументи необхідності кадрової ротації. Не проти замінити Юлика й у “білому домі”

3. Леонід Бицюра

БицюраКолишня права рука голови ОДА Олега Сиротюка позбувся шансів зайняти хоч якусь посаду. Перед виборами Бицюра встиг у жорсткій формі пересваритися з більшістю нинішніх керівників ОДА, тому претендувати на якісне працевлаштування не може. Колеги по партії “Свобода” потайки тішаться невдачі пана Леоніда. Кажуть, він надто “давив авторитетом” і ображав інтелектом деяких побратимів.

4.Іван Крисак

Ще один замголови ОДА з “вовчим білетом”. Один з небагатьох управлінців з досвідом в команді молодих демагогів Степана Барни не має шансів зберегти посаду. Партійний лідер “Батьківщини” Василь Деревляний із задоволенням обміняє вакансію Крисака на цікаву пропозицію для себе особисто.

5. Віталій Цимбалюк

Сімейний клан Цимбалюків втратив будь-яке представництво в радах Тернопільщини. Амбіції впливати на політичне життя області доведеться відкласти до наступних виборів а, може і й назавжди.