Міький голова Тернополя Сергій Надал уклінно просить тернополян погасити борги за опалення та гарячу водуМіський голова Тернополя Сергій Надал уклінно просить мешканців міста терміново розрахуватися за опалення та гарячу воду.

Відповідне звернення було опубліковане на сайті міської ради вчора о 22:13.

Шановні тернополяни та керівники підприємств!

ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» звернулась до комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопільміськтеплокомуненерго» з вимогою негайно погасити заборгованість за газ, спожитий протягом опалювального сезону.

Проте, через значну заборгованість населення за опалення та гарячу воду, підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго» не може виконати дану вимогу. Внаслідок цього компанією «Газ України» не виділено необхідного обсягу газу для потреб міста на першу декаду квітня. Ситуація, яка склалась, може призвести до відключення міських котелень від газу, в Тернополі може припинитися постачання гарячої води та тепла.

Незважаючи на те, що платіжна дисципліна по оплаті за тепло у Тернополі краща за середній показник по Україні, дії центральної влади роблять заручниками наше 200-тисячне місто. Заручниками несправедливої тарифної політики Кабінету міністрів, наслідків невигідних для нашої країни міждержавних газових угод.

Я хочу подякувати усім тернополянам, які сумлінно і своєчасно сплачують за тепло і звернутись до тих, хто ще не розрахувався з боргами. Звертаюсь з проханням до жителів міста та керівників підприємств – терміново погасити заборгованість за опалення та гарячу воду. Це наша спільна відповідальність.

Тільки разом ми зможемо уникнути припинення подачі тепла та гарячої води у наші домівки.

З повагою, міський голова Сергій Надал

Як ми повідомляли, «Тернопільськміськтеплоенерго» заборгувало за газ майже 70 мільйонів гривень.