Половина з опитаних на сайті “За Збручем” тернополян вважає, що проводити гучний рок-фестиваль “Файне місто” 11-12 липня явно не на часі. Ще 40% вважає, що весь заробіток слід віддати на підтримку війська і лише 8% повністю підтримують забаву. Не зважаючи на обурення громадськості організатори не збираються відмовлятися від задуманого.

Фестиваль Файне місто, Тернопіль 2014 рікВлітку 2013 року ці ж діячі Ростислав Плахцінський та Володимир Пасяка влаштували гучні концерти на острівці в парку Шевченка, які тривали до 2 ночі і не давали спати пацієнткам пологового будинку. Нині любителів важкої музики прогнали подалі від міста. На жаль, у час коли запланована розвага в країні тривають бойові дії. Щодня гинуть бійці українського війська та мирні люди. Тільки цього тижня на Тернопільщині поховали кількох героїв. 8 та 9 липня в області оголошували траур. Ці дрібниці, однак, не завадить організаторам непогано заробити на вхідних квитках. Вартість входу на фестиваль 200 гривень.

Спочатку “Файне місто” дружно підтримали обласні очільники: Сиротюк, Хомінець та Надал, потім вчасно відхрестилися від цього “бенкету під час чуми”, при цьому комунальне майно аеропорту “Тернопіль” фестивалю дісталося безкоштовно.