Шанувальникам поп-музики з Тернопільської області доведеться шукати цього літа розваг деінде. Фестиваль «Таврійські ігри» в 2012 році проводитися не буде, повідомляє прес-служба компанії-організатора.

Як наголошується в повідомленні, таке рішення оргкомітету прийнято після глибокого аналізу музичного ринку Європи і після проведення фокус-групи серед фахівців шоу-бізнесу, партнерів фестивалю, глядачів і журналістів.

«Для переважної більшості прихильників фестивалю« Таврійські ігри »ця подія асоціюється з багатоденної різностильової музичною програмою, конкурсом краси, пивним чемпіонатом і фестивальними теплоходами. Проте в такому форматі фестиваль «Таврійські ігри» – це вже історія, а продовжувати його розвивати в тому ж напрямку сьогодні не актуально», – йдеться в повідомленні.

В іншому ж форматі фестиваль «Таврійські ігри» організатори вирішили не проводити.

Як нагадують організатори, за 17 років на фестивалі виступило 237 виконавців з 17-ти країн світу. За ці роки події фестивалю відвідало близько 3,5 мільйона глядачів.

Міжнародний музичний фестиваль «Таврійські ігри» проводиться з 1992 року щорічно до 2008 року. До 2006 року включно місцем проведення було місто Каховка Херсонської області. У 2007 році фестиваль проходив на НСК «Олімпійський» в Києві. У наступні роки фестивалю не було.

На фото: Справжня поп-музика