Редакція “За Збручем” отримала несподівані результати опитування читачів, про того, кого тернополяни хочуть бачити майбутнім президентом України. Жоден з чинних політиків не викликав довіри, достатньої, щоб зайняти перше місце.

Вакарчук СвятославГлавою держави третина опитаних або 569 тернополян воліють бачити співака, громадського діяча Святослава Вакарчука. Причиною симпатій, очевидно, стали високі моральні якості музиканта та втома від чвар в політичному середовищі.

На фоні скандалів під час відставки старого та утворення нового уряду відновився інтерес до постаті Юлії Тимошенко. Лідерку “Батьківщини”, яка знову змінила зачіску та імідж, не проти поставити на чолі країни 25% опитаних.

Високе третє місце тернополяни віддали ще одному опозиціонеру – Анатолію Гриценку. 16% тернополян готові надати аванс екс-міністру оборони, не зважаючи на те, що він тривалий час не займає жодної посади.

Одинакову кількість голосів зібрали колишні улюбленці галичан – мер Львова Андрій Садовий та екс-провідник “Правого сектору” Дмитро Ярош. Минулого року ці двоє були серед лідерів громадських симпатій та швидко розгубили популярність.

Пасе задніх яскравий телевізійний діяч Олег Ляшко. За радикала з вилами та теличками готові підписатися 6% опитаних тернополян.

Найгірші справи у чинного президента. Такий низький рейтинг в Тернополі, серед керівників країни, був лише у Віктора Януковича. 5% рейтингу серед читачів – це вирок неспроможності Петра Порошенка виконати виборчі обіцянки.