Так звана хресна хода прихильників російської церкви, у країні, яка третій рік страждає від кремлівської агресії, обурила значну частину громадян України. Організаторів походу підозрюють у намаганні чинити провокації, а серед учасників помічено прихильників ДНР-ЛНР. Щоби протистояти антиукраїнській пропоганді, традиційна православна церква влаштовує власну акцію та запрошує на неї тернополян.

Глава УПЦ КП Філарет27 – 28 липня 2016 р. Українська Церква відзначатиме річницю хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння:

27 липня о 17:00 – Всенічне бдіння;
28 липня о 10:00 – Божественна літургія.
Богослужіння очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ, у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

По завершенні літургії (близько 12:00) від Володимирського собору до пам’ятника святому князю Володимиру Великому відбудеться ХРЕСНИЙ ХІД

Запрошуємо взяти участь у богослужінні та Хресному ході всіх, у тому числі й вірних УПЦ Московського Патріархату:

– кому не байдужа доля Українського Православ’я,

– хто хоче бачити в Україні Єдину Помісну Православну Церкву.

Київ – наш другий Єрусалим, Дніпро – український Йордан,

Володимир – наш Великий князь і Хреститель!

Ваша особиста участь і молитва – важливий внесок у розбудову Православної Української Церкви і незалежної Української держави.30 листопада 2013 р. Українська Церква захистила право свого народу на Майдан. 28 липня 2016 р. народ має нагоду стати на захист незалежності своєї Української Церкви.

Пам’ятаймо слова великого Гетьмана: «А за віру – хоч умріте! І вольностей бороніте!», йдеться у повідомленні тернопільської єпархії УПЦ КП.