Коли на редакційну пошту прийшов лист підписаний “Тернопольское отделение”, ми вирішили, що це реклама віагри або засобів для схуднення. Служби поширення спаму не завдають собі клопоту перекладати назви на українську. Та виявилося, що автори послання – молоді тернопільські регіонали. Майбутня зміна Муца і Хоптяна вирішила, відмовитися від української мови вже зараз, не чекаючи, поки старші товариші її донищать.

А в самому листі йдеться про спортивний захід, які младорегіонали всіма силами підтримують (читай платять гроші):

Тернопільський обласний осередок Федерації пауерліфтингу України 21 квітня 2012 запрошуює на  кубок Тернопільської області з пауерліфтингу серед чоловіків.

Зважування учасників проводиться 20 квітня 2012 року з 18.00 – до 20.00 год. в приміщенні спортивного клубу «Олімп», для приїжджих з інших районів зважування відбудеться 21 квітня 2012 року з 08.30 – до 9.00 год. в приміщенні ПС «Текстильник».

Початок змагань: 21 квітня 2012 року о 10:00 год. Змагання особисто-командні. Учасники змагань – команди ДЮСШ, спортивних клубів та збірні команди районів, міста Тернополя. Змагання проводяться згідно правил Федерації пауерліфтингу України. Допускаються чоловіки зі стажем тренувань не менше 6 місяців. Склад команди: 8 чоловіків та два тренера-представники.
Програма змагань:
Змагання серед чоловіків проводяться у таких вагових категоріях: 66;74;83;93;+93кг.
Змагання у абсолютній ваговій категорії буде визначено за формулою Уілкса.

Цікаво, що найвідоміший пауерліфтер Тернопільщини Ігор Побер (на фото) – керівник іншої партії – “Удар”, яка задля годиться розповідає про свою опозиційність.