Одеська міська рада зробила Тернопільщині провокативний подарунок. Керівники нашої області отримали пакет із листівками червоного кольору, на яких зображений «серп і молот», повідомляє телеканал ІНТБ.

– Сьогодні до Тернопільської обласної ради з Одеської міської ради кожному нашому депутатові прийшов пакет. Такий самий мають надіслати до депутатів Тернопільської міської ради, Львівської міської та обласної рад. Це є так звана копія. А ззаду написано «Почта СССР» і зображений герб СРСР. На друк і пересилку цієї макулатури витрачаються тисячі гривень. Це робиться тільки з однією метою – спровокувати. Вони нас називають «бандьорами», фашистами і так далі, – розповів голова облради Олексій Кайда.

– Дивлячись от на цей прапор, ми бачимо чітке заперечення діючого законодавства і Конституції України. Чому? Перше. Заперечення статті 10 Закону України «Про державну мову в Україні» – усі надписи, які зроблені на цьому символі, здійснені мовою іншої держави, тобто в даному випадку російською мовою, – додає депутат обласної ради Степан Барна.

Представники національно-патріотичних організацій та партій Тернопільщини звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів, голови Верховної Ради, СБУ та прокуратури відреагувати на спробу групи народних депутатів від Комуністичної партії, Партії регіонів та Блоку Литвина поглибити політичне напруження в країні.

Національно-патріотичні сили Тернопільської області звертаються до усіх свідомих українців із закликом не піддаватися на провокації комуно-олігархічної влади.

Як ми повідомляли, вітання із Днем перемоги депутатам Тернопільщини прислали представники партії “Родіна” з Одеси.